Sławek Shuty - Blok, re-edycja 2019

D

Ta bawełna z dodatkiem lycry spowoduje, że strój będzie doskonale przylegał do ciała. Ta dwukolorowa asymetrycznie uszyta suknia dzięki swej długości "przed kolano" i bocznym, dość głębokim rozporkiem, wyeksponuje moje zgrabne nogi, ooo.. odłożyło się trochę tłuszczyku na biodrach dzięki bogu nie ma już tej wstrętnej gęsiej skórki, która nie pozwala na swobodną ekspozycję nóg latem a tym bardziej teraz, te kosmetyki doskonale stymulują krążenie, ułatwiają usuwanie toksyn i wody z tkanki podskórnej, wygładzają skórę i wysmuklają sylwetkę, efekt gwarantowany, fantastycznie!

Zamiast marnować cenne minuty na suszenie włosów na szczotce nakręcę je na termowałki, w tym czasie zdążę się umalować, włosy nareszcie odzyskały swój naturalny połysk ich jasny kolor rozpromienia mi twarz dodaje jej blasku, jak to dobrze - skrócenie ich i pozbycie się zniszczonych końcówek nadało fryzurze lekkości i sprężystości, ale efekt!

Na twarz i szyję nałożę maseczkę opartą na naturalnych składnikach, po 10 minutach zmyję ją letnią wodą. Po takim zabiegu wyraźnie poprawił się wygląd cery! Jasny podkład, rzęsy zaznaczone brązowym lub czarnym tuszem, usta jasną perłową pomadką w naturalnym kolorze, hmn.. naprawdę interesująca twarz!